NItecore

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
Bez DPH: 300,00 kč 300,00 kč
NITECORE NEW I2 je univerzální automatická inteligentní nabíječka kompatibilní s téměř všemi typy dobíjecích baterií, tudíž eliminuje potřebu vlastnit několik nabíječek. NEW I2 automaticky identifikuje Li-ion, IMR, LiFePO4, Ni-MH a Ni-Cd dobíjecí baterie a aplikuje odpovídající nabíjecí režim (konst..
Bez DPH: 199,00 kč 199,00 kč
Kvalitní inteligentní nabíječka bateriových článků různých typů. Kromě toho dokáže nabíjet i různá další zařízení, a to zároveň s bateriovými články. Díky chytrému systému si nabíječka sama zvolí prioritu a postupně nabije externí zařízení a bateriový článek. UM10 je univerzální plně automatická ..
Bez DPH: 380,00 kč 380,00 kč
Novinka od Nitecore nabíječka UM20 USB je dvouslotová inteligentní nabíječka s integrovaným USB kabelem s možností zapojení na jakýkoliv zdroj s USB konektorem (5V). K nabíjení akumulátoru tedy není potřeba síť 230V, stačí např.notebook nebo PC či další zdroj s USB konektorem. O průběhu nabíjení,..
zavřít
Upozornění: Osobám mladším 18 let zboží neprodáváme

Veškeré tabákové výrobky, potřeby a elektronické cigarety nabízené v tomto e-shopu neprodáváme osobám mladším 18 let. Dodržujeme tak zákon číslo 379/2005 Sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků lze zakoupit po dovršení 18 let věku.